+420 499 949 500

O nás

Pracovní příležitosti

  • Vyučená kuchařka

Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici vyučená kuchařka s praxí na pracoviště R. Frimla 936. Nástup možný ihned. Podrobné informace na tel. 778 439 335 p. Sokolovičová.

 

  • Rehabilitační sestra

Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici rehabilitační sestra na 1/2 úvazku, na pracoviště v ulici Dělnická. Nástup je možný od 1. 4. 2021. Více informací na telefonním čísle +420 499 949 508 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na tomto místě nebo v aktualitách našich webových stránek bude v případě potřeby zveřejněno volné pracovní místo na požadovanou pracovní pozici. Sledujte proto pravidelně naše stránky a v případě zveřejnění volného pracovního místa postupujte dle uvedených požadavků. Upozorňujeme, že níže uvedený dotazník uchazeče o zaměstnání uchováváme pouze po dobu 1 roku. Pokud se přesto chcete dostat do nezávazné evidence zašlete na personální oddělení dotazník uchazeče o zaměstnání:

  • Krajniaková Marcela
  • Telefon: +420 499 949 508
  • Mobil: +420 778 439 336
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dobrovolníci

V současné době vykonávají činnost v Domově pro seniory i dobrovolníci. V roce 2011 jsme navázali kontakty s organizacemi, které se zabývají dobrovolnickou činností. Do dobrovolnického týmu patří studenti středních škol i aktivní dobrovolníci produktivního věku. Všichni dobrovolníci věnují nezištně svůj čas a úsilí našim uživatelům. Jejich činnost je přínosná pro obě strany. Cílem dobrovolnického programu pro seniory je prožití důstojného stáří v domově a aktivní zapojení do běžného života. Dobrovolníci se věnují převážně předčítání knih a časopisů, naslouchání a popovídání si, doprovody na výlety, hraní společenských her, zpívání s uživateli.

Jak se stát dobrovolníkem

Dobrovolnickou službu v souladu se zákonem č. 198/2002 Sb. o dobrovolnické službě zprostředkovává dobrovolnické centrum při Oblastní charitě Trutnov. Dobrovolnická služba je bezplatná, dobrovolník je vysílající organizací pojištěn a má možnost získat potvrzení o dobrovolnické činnosti. Rádi vás mezi námi přivítáme. Pokud si najdete volnou chvilku a máte zájem o smysluplnou práci, bez nároku na finanční odměnu, máte chuť a možnost věnovat část svého volného času prospěšné činnosti, je vám více než 18 let, resp. 15 let (zákonný zástupce) kontaktujte koordinátorku dobrovolníků vedoucí sociálního úseku:

  • Mgr. Kateřina Topalovská Dis.
  • Telefon: +420 499 949 509
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.