+420 499 949 500

Služby

Zprostředkování služeb

Zprostředkování kadeřnických, pedikérských služeb a nákupu oblečení přímo v zařízení. Pokud nebude mít uživatel zájem využívat služby v obci, může využívat v plném rozsahu služby, které v zařízení zajišťují cizí subjekty. Například nakupování textilu od prodejců přímo v zařízení, kadeřnické a pedikérské služby prováděné pravidelně v zařízení. Tyto služby si uživatel hradí sám ze svých prostředků.

Zajištění nákupů

Personálem zařízení je poskytována pomoc při zajišťování nákupů potravin, drogerie, oblečení v obci atd.

Zajištění léčiv a zdravotních pomůcek

Poskytovatel zajišťuje léky a zdravotnický materiál, který lékař uživateli předepíše donáškou z lékárny nebo zdravotnického skladu. Doplatky za léky jsou hrazeny uživatelem. Volně prodejné léky jsou uživateli zajištěny pouze s vědomím všeobecné sestry.

Zajištění doprovodu

Doprovod na úřady, poštu, k fotografovi a na další veřejné instituce, poskytovatel zajišťuje v případě, že mu tuto činnost dovolí provozní podmínky (dostatek personálu, dobrovolníci apod.). Je však nápomocen zapůjčením zdravotních pomůcek (invalidního vozíku, chodítka) rodinným příslušníkům na nezbytně nutnou dobu.

Kontakty

Domov pro seniory Trutnov
R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
IČ: 70153906

+420 499 949 500
reditel@domovtrutnov.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.